راهنمای خرید از استون کالا

راهنمای خرید از استون کالا

ثبت سفارش

راهنمای خرید1. ایجاد حساب کاربری

برای خرید از استون کالا نیاز به ایجاد یک حساب کاربری دارید. برای این کار در هر صفحه ای که هستید، بر روی قسمت "ثبت نام کنید" در بالای صفحه کلیک کنید. در فرم ثبت نامی که برای شما باز می شود مشخصات درخواست شده را وارد کرده و بر روی دکمه "ثبت نام" کلیک کنید. تا این مرحله، ثبت نام اولیه شما انجام شده و می توانید با کلیک بر دکمه "بازگشت به صفحه ای که در آن بودید" به صفحه قبلی منتقل شوید و یا با انتخاب دکمه "تکمیل مشخصات کاربری" وارد پروفایل خود شده و در قسمت "اطلاعات من" مشخصات خود را تکمیل نمایید.

Signup - stonekala2. ورود به حساب کاربریدر صورتی که قبلا حساب کاربری ایجاد کرده اید در هر صفحه ای که هستید بر روی قسمت "وارد شوید" کلیک کرده و با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود، وارد حساب کاربری خود شوید.

Login - stonekala3. جستجوی کالای مورد نظر

شما می توانید با استفاده از هریک از چهار روش زیر کالای مورد نظر خود را بیابید:

الف) استفاده از قسمت محصولات:

برای این کار در هر صفحه ای که هستید می توانید در بالای صفحه قسمت محصولات را انتخاب کرده و بر روی دسته بندی سنگ مورد نظر خود کلیک کنید. با این کار تمامی سنگ های متعلق به آن دسته بندی برای شما نمایش داده خواهد شد. در صورتی که بخواهید سنگ های متعلق به چندین دسته بندی را به صورت همزمان مشاهده کنید می توانید از طریق قسمت "نوع" در سمت راست صفحه جستجو، این کار را انجام دهید. همچنین امکان جستجوی دقیق تر و اعمال فیلتر های بیشتر (قیمت، اندازه، ضخامت، رنگ و مکان های مورد استفاده) در پنل سمت راست صفحه جستجو وجود دارد. برای مشاهده جزئیات بیشتری در رابطه با محصول مورد نظرتان، با انتخاب آن به صفحه مرتبط با آن منتقل می شوید. در این صفحه می توانید عکس هایی از نمونه سنگ به کار رفته شده در مکان های مختلف و بافت سنگ را به صورت بزرگنمایی شده مشاهده نمایید. همچنین توضیحات فنی کاملی مانند ویژگی های سنگ و لیست کیفیت در مورد هر محصول ارائه شده است. 

Product Categories - stonekalaب) استفاده از نوار جستجو:

برای اینکار در هر صفحه ای که هستید در قسمت بالای صفحه نام سنگ مورد نظر خود را تایپ نموده تا محصول یا محصولات مرتبط با آن نمایش داده شوند.

Search Bar - stonekalaج)استفاده از سنگ های مشابه و مکمل

در صفحه مربوط به هریک از سنگ ها، محصولاتی با عنوان "سنگ های مشابه" و "سنگ های مکمل" وجود دارد که از این طریق نیز می توان به محصولات مختلف دسترسی پیدا کرد. مزیت استفاده از این بخش این است که در صورتی که رنگ یا طرح خاصی از سنگ مورد نظرتان باشد می توانید تمامی سنگ هایی که طرح یا طیف رنگ را دارا می باشند را مشاهده نمایید. همچنین اگر بخواهید چندین سنگ را در یک محیط در کنار هم استفاده کنید، قسمت سنگ های مکمل می تواند در انتخاب هرچه بهتر ترکیب این سنگ ها شما را یاری کند.

Related results - stonekalaد) استفاده از میانبرهای صفحه اصلی سایت

در صفحه اصلی وب سایت قسمت هایی با عنوانهای مختلف مانند "پرفروش ترین ها" و "جدیدترین ها" وجود دارد که از طریق این قسمت ها نیز می توانید کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید.4. نهایی کردن خرید

پس از انتخاب تمامی محصولاتی که قصد خرید آن ها را دارید، در هر صفحه ای که هستید می توانید با کلیک کردن بر روی " سبد خرید " در قسمت بالای صفحه، تمامی محصولاتی که برای خرید انتخاب کرده اید را مشاهده کنید. بسته به نوع محصول، تعداد یا متراژ مورد سفارش خود را برای هر محصول وارد کرده و در صورت تمایل به ارسال کالا با بسته بندی و ضمانت سلامت کالا، تیک قسمت "مایل هستم سفارشم با بسته بندی و ضمانت سلامت ارسال شود" را فعال کنید. در صورت فعال کردن این قسمت هزینه بسته بندی به ازای هر مترمربع از محصول به فاکتور اضافه می شود .(با توجه به نوع محصول این هزینه می تواند به ازای هر متر مربع از 2 تا 5 تومان محاسبه شود) پس از اطمینان از وارد کردن و بازبینی اطلاعات خود بر روی دکمه "تایید نهایی پیش فاکتور و ادامه خرید" کلیک کنید.

ShopCart - stonekala

Order - stonekala5. اطلاعات ارسال سفارش

در این قسمت باید آدرس پستی که محصولات مورد سفارش شما به آن ارسال خواهد شد را وارد کنید. به صورت پیش فرض آدرسی که قبلا در حساب کاربری خود وارد کرده اید انتخاب شده است. در صورتی که بخواهید محصول به آدرسی غیر از نشانی که در حساب کاربری خود وارد کرده اید ارسال شود، بر روی قسمت "افزودن آدرس جدید" کلیک کنید و اطلاعات درخواست شده را وارد کرده و دکمه ثبت را بزنید. قسمت باربری مربوط به ارسال کالای سفارش داده شده طبق استاندارد حمل و نقل سنگ های ساختمانی می باشد. ارسال محصولات توسط شرکت های معتبر حمل و نقل کشور انجام می شود که شامل بیمه حمل و نقل کالا بوده و نرخ آن مطابق با نرخ مصوب اداره راه و ترابری می باشد که می بایست به صورت پس کرایه پرداخت شود. در صورتی که مایل به دریافت فاکتور هستید گزینه بله را در قسمت "آیا مایل هستید همراه این سفارش فاکتور ارسال شود؟" در پایین فرم انتخاب نمایید و در انتها بر روی دکمه "ثبت و ادامه" کلیک کنید.

Postal address - stonekala6. بازبینی سفارش

در این قسمت می توانید تمامی محصولاتی که برای خرید انتخاب کرده اید را مشاهده نموده و در صورت تمایل تغییرات نهایی را بر روی آن ها اعمال کنید. پس از اطمینان کامل از سفارش خود بر روی دکمه "ثبت و ادامه" کلیک کنید. در صورت کلیک بر این دکمه سفارش شما ثبت خواهد شد و شما می توانید تا 48 ساعت مبلغ بیعانه را واریز نمایید. برای این کار به حساب کاربری خود وارد شوید و از قسمت فاکتور ها، پیش فاکتور مورد نظر خود را انتخاب نموده و اطلاعات پرداخت را برای آن وارد کنید.

Order revire - stonekala7. اطلاعات پرداخت

از آن جایی که سنگ ساختمانی دارای ویژگی های خاصی از نظر محدودیت متراژ و زمان فراوری می باشد، روند پرداخت در استون کالا نیز متناسب با این ویژگی ها و برای رضایتمندی هرچه بیشتر مشتریان طراحی شده است. لذا در ابتدای مرحله پرداخت تنها 15% از هزینه پیش فاکتور به عنوان بیعانه از خریدار دریافت می شود.

برای پرداخت بیعانه می توانید از دو روش کارت به کارت و یا واریز به حساب استفاده کنید. برای این کار بر روی روش مورد نظر خود برای پرداخت کلیک کنید و پس از انتخاب شماره حسابی که مبلغ را به آن واریز کرده اید، اطلاعات درخواست شده را وارد نموده و بر روی دکمه "ثبت اطلاعات" کلیک کنید.

مدیر مالی استون کالا پرداخت شما را در اسرع وقت بررسی کرده و در صورتی که قادر به تامین آن باشیم پیش فاکتور را تایید می نماید. اگر تامین کالا به هر دلیلی برای استون کالا مقدور نباشد مبلغ بیعانه حداکثر طی 24 ساعت به خریدار عودت داده خواهد شد (لازم به ذکر است که این مورد بسیار به ندرت رخ خواهد داد). برای مشاهده وضعیت پیش فاکتور، وارد حساب کاربری خود شده و قسمت فاکتور ها را انتخاب نمایید. در این قسمت می توانید خلاصه ای از اطلاعات تمامی فاکتور ها و پیش فاکتورهای خود را مشاهده نمایید. برای بررسی جزئیات بیشتر بر روی پیش فاکتور مورد نظر خود کلیک کنید. در صفحه اطلاعات پیش فاکتور در بخش "اطلاعات تکمیلی" می توانید مواردی همچون وضعیت فاکتور، هزینه بسته بندی به ازای هر متر مربع، مدت زمان تحویل بار، تعداد مراحل تحویل بار و توضیحات مدیر را مشاهده کنید. در قسمت توضیحات مدیر با توجه به مراحل بارگیری سنگ های سفارش داده شده، مشخص می شود که باقیمانده هزینه را در چه تاریخ هایی باید واریز نمایید. 

Payment Info - stonekala8. ارسال بار

ارسال بار در هر مرحله منوط به پرداخت مبلغ فاکتور همان مرحله می باشد و در صورت عدم پرداخت، مسئولیت تاخیر به وجود آمده در ارسال بر عهده خریدار می باشد. بیعانه پرداخت شده توسط خریدار ممکن از در هر مرحله از پرداخت از مبلغ کل کسر شود.

در هر مرحله از ارسال بار، می توانید با مراجعه به حساب کاربری خود، ورورد به قسمت فاکتور ها و انتخاب فاکتور مورد نظرتان وضعیت بارگیری خود را بررسی کنید. همچنین در هر فاکتور بارگیری، با انتخاب بخش "تصاویر بارگیری" عکس های مربوط به بارگیری کالای و عکس بارنامه خود را مشاهده نمایید.


شیوه های پرداختدر حال حاضر دو روش برای پرداخت هزینه محصولات در استون کالا وجود دارد. خریداران می توانند از طریق واریز به حساب و یا کارت به کارت، مبالغ فاکتور های خود را به شماره حساب های زیر واریز نمایند.

در صورتی که روش کارت به کارت را انتخاب کنید، می توانید مبلغ فاکتور یا پیش فاکتور را به شماره کارت زیر واریز نمایید.

بانک ملت به شماره کارت 6104337856412365 به نام ماه سنگ اسپادانادر صورتی که روش واریز به حساب را انتخاب کنید، می توانید مبلغ فاکتور یا پیش فاکتور را به شماره حساب زیر واریز نمایید.

بانک ملت به شماره حساب ۵۱۲۳۶۵/۱۴ به نام ماه سنگ اسپادانا


روش ها , هزینه ها و مدت زمان ارسالروش ها و هزینه های ارسال  

برای ارسال محموله بار خریداران دو روش وجود دارد:

1. ارسال با بسته بندی

در این روش، سنگ یا سنگ های مورد سفارش شما در جعبه های چوبی بسیار محکم (پالت) قرار می گیرد. این جعبه ها به طور کامل از بار محافظت نموده و از هرگونه آسیب دیدگی در هنگام حمل و نقل سنگ جلوگیری می نمایند. همچنین ممکن است برای برخی از سنگ ها مانند اسلب و سایز های کف لوکس(ابعاد بالاتر از 80×80)، از جعبه های فلزی استفاده شود. در صورتی که خریدار این روش را انتخاب کند، بار شامل ضمانت سلامت کالا می باشد. هزینه بسته بندی در این روش می تواند بین 2 تا 5 هزار تومان برای هر متر مربع متفاوت باشد.


2. ارسال بدون بسته بندی

در این روش، سنگ یا سنگ های مورد سفارش شما با نظارت مسئولان فنی استون کالا و مطابق با استاندارد های بارگیری سنگ، به صورت فله بار زده می شود. در صورت انتخاب این روش، بار شامل ضمانت سلامت کالا نخواهد شد.لازم به ذکر است که در هر دو روش سنگ ارسالی شامل بیمه معتبر به ارزشی بیش از مبلغ کل بار می باشد که باعث کاهش ریسک خرید شما خریداران عزیز می شود.

پرداخت هزینه حمل و نقل بار به صورت پس کرایه می باشد.زمان ارسال

زمان ارسال به عوامل متعددی از جمله موجودی انبار، زمان لازم برای فراوری سنگ سفارش داده شده و مقصد تحویل سفارش بستگی دارد. پس از پرداخت مراحل اولیه (بیعانه)، زمان ارسال از طریق سایت یا تماس تلفنی به خریدار اطلاع داده می شود. تمام این مراحل به سرعت انجام میگیرد و نگرانی در مورد تاخیر در پاسخگویی یا زمان طولانی برای فراوری سنگ وجود ندارد.

در صورتی که خریدار بخواهد که بار در زمانی دیرتر از زمان اطلاع داده شده به او تحویل شود، می تواند با گذاشتن پیام به مدیر فروش اطلاع دهد. برای ارسال پیام وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت پیام ها، بخش پیام جدید را انتخاب کنید.


معرفی بن

پاسخ گویی 8 الی 17 ساعت 8 الی 17 پاسخ گوی شما هستیم
تلفن:031-33807148 031-33807148
info@stonekala.com info@stonekala.com