The Big 5

نمایشگاه The big 5 2017 در تاریخ 26 تا 29 نوامبر (5 تا 8 آذرماه 1396) در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار خواهد شد. در واقع، این رویداد، بزرگترین رویداد مرتبط با ساخت و ساز در خاور میانه و گردهمایی عظیمی از فعالان در زمینه صنعت ساخت و ساز می باشد که در مقیاس جهانی، تولید کنندگان، ارائه دهندگان خدمات و توسعه دهندگان تکنولوژی را به یکدیگر متصل می کند.

تنها در سال 2016، 2586 شرکت کننده از 59 کشور دنیا در این رویداد حضور پیدا کردند. بخش های مختلفی شرکت کنندگان می توانند در آن فعالیت کنند شامل موارد زیر می باشد:

تمرکز ویژه این دوره از The big 5 بر اختصاصی کردن بخش های مختلف با توجه به محصولات، باعث شده تا از طرفی بازدید کنندگان بتوانند به راحتی تولید کننده یا محصول مورد نظر خود را بیابند و از طرف دیگر شرکت کنندگان زمان و انرژی خود را بر روی مخاطبانی که به مخاطب هدف آن ها نزدیک تر است صرف کنند.

علاوه بر این، رویداد جدیدی به نام The big 5 Solar در این دوره از نمایشگاه معرفی شده است که بر روی تکنولوژی و نوآوری های صنعت ساختمان تمرکز دارد. همچنین سعی شده است تا بخش های موجود در دوره های قبلی، مانند کارگاه های آموزشی و کنفرانس ها با بهبود نسبت به قبل برگزار شوند.

بخش جدیدی با عنوان Big 5 Talks در این دوره معرفی شده است که در طی آن مدیران و پیشرو های این بخش، به آموزش و تبادل اطلاعات در رابطه با رویدادها و تازه های صنعت ساختمان می پردازند که شامل بخش های MEP، معماری، پایداری، کسب و کار، تکنولوژی و مدیریت پروژه می باشد.


برای مشاهده وب سایت The big 5 اینجا را کلیک کنید.

برای مشاهده نقشه نمایشگاه اینجا را کلیک کنید.

 

پاسخ گویی 8 الی 17 ساعت 8 الی 17 پاسخ گوی شما هستیم
تلفن:031-33807148 031-33807148
info@stonekala.com info@stonekala.com