چرا استون کالا

چرا استون کالا ؟

دلایل اعتماد همگان به استون کالا


  • ​موفقیت در تمامی فعالیت های صنعتی و تجاری تنها با کسب و حفظ رضایت مشتریان امکان پذیر می باشد و رضایت مشتری نیز جز با کیفیت محصولات و هزینه مناسب آن ها به دست نخواهد آمد.

  • محصولات استون کالا از برترین تولیدکنندگان که سنگ را به وسیله دستگاه های به روز و پیشرفته و با کیفیت بسیار بالا و رعایت استانداردهای صنعت سنگ فراوری می کنند تهیه می شود.

  • ضمانت بازگشت کالا هرگونه نارضایتی به علت سالم به مقصد نرسیدن بار که مرتبط با استون کالا باشد را به حداقل می رساند.

  • فروشگاه اینترنتی استون کالا توسط مدیران آشنا به صنعت سنگ و با سابقه طولانی مدت فعالیت در این زمینه اداره می شود.

  • مشاوران ما در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ خواهند داد و شما را در همه مراحل همراهی خواهند کرد. ما تمام مراحل یک خرید صحیح سنگ را تحلیل و بررسی کرده ایم تا شما بهترین خرید را از فروشگاه استون کالا داشته باشید.


چرا قیمت های استون کالا پایین تر است ؟به طور کلی یکی از مزایای فروشگاه های الکترونیکی حذف هزینه هایی مانند هزینه های انبارداری، هزینه های مربوط به تاسیس و رسیدگی به فروشگاه و سایر هزینه های جانبی می باشد. همین حذف هزینه ها برای فروشنده باعث می شود تا قیمت تمام شده محصول برای خریدار به حداقل برسد.

بالا رفتن قیمت به دلیل وجود واسطه های متعدد از کارخانه تا مصرف کننده نهایی یکی از ضعف های بزرگ صنعت سنگ ایران است. یکی از دلایل پایین بودن قیمت محصولات در استون کالا، حذف واسطه و در نظر گرفتن کمترین حاشیه سود می باشد. با این کار هم تولیدکننده از سود بیشتری بهره می برد و هم خریدارمی تواند با هزینه کمتر هم از نظر مالی و هم از نظر زمانی محصول مورد نظر خود را خریداری نماید.

 


چرا کیفیت محصولات استون کالا بهتر است ؟محصولات استون کالا از برترین تولیدکنندگان که سنگ را به وسیله دستگاه های به روز و پیشرفته و با کیفیت بالا و رعایت استاندارد های صنعت سنگ فراوری می کنند تهیه می شود و از آن جا که خروج سنگ از چندین فیلتر اتفاق می افتد، درصد خطای کیفیت به مراتب بسیار پایین و نزدیک به صفر است. این فیلتر ها عبارتند از:

فیلتر اول: انتخاب برترین تولیدکنندگان که خود بزرگترین عامل برتری کیفیت محصولات است.

فیلتر دوم: کارشناسان استون کالا به طور دقیق و مداوم بر روند تولید محصولات در کارخانه های برتر نظارت کامل داشته و از کالیبر کردن دستگاه ها اطلاع دقیق دارند که این امر بروز خطا را به حداقل می رساند.

فیلتر سوم: در هنگام بارگیری، کارشناسان خبره و با سابقه استون کالا، سنگ را طبق استاندارد های تعریف شده استون کالا بررسی و در صورت وجود خطای کیفیت از بارگیری آن ها جلوگیری می کنند. 

    


پاسخ گویی 8 الی 17 ساعت 8 الی 17 پاسخ گوی شما هستیم
تلفن:031-33807148 031-33807148
info@stonekala.com info@stonekala.com